BUSY do BERLINA

www.vip-europa.pl

Licencjonowane Transfery Osób

VIP-EUROPA

Luksus i bezpieczeństwo na które Cię stać

Zobacz naszą ofertę
 • Zapytaj o dostępność:

 • Przewozy Schonefeld
 • przewozy Tegel
 • Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "La-Force Magdalena Piergies " z siedzibą w Kraśnik Górny 72 B, 59-700 Bolesławiec. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.Witamy na stronie firmy

VIP-EUROPA

transfery na lotniska

Od 2007 roku zajmujemy się transferami  na lotniska w Polsce jak i Europie między innymi : Berlin BER, Dresden DRS, Lipsk/Halle, Praga Vaclava Havla, Warszawa Chopin Aiport, Kraków - Balice , Katowice- Pyrzowice ,Poznań - Ławica , Wrocław Starachowice

 

Czytaj więcej Zobacz naszą flotę
Transfery na lotniska Berlin

Mamy ogromne doświadczenie i wiedzę, które gwarantują Państwu dojazd ZAWSZE NA CZAS…

Transfery osób na lotniska

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy godni zaufania i profesjonalnie podchodzimy do naszej pracy. Przyjmując rezerwację od Państwa rozumiemy powagę sytuacji i mamy na uwadze wszelkie okoliczności związane z dojazdem na czas, na lotnisko.

Bezpieczeństwo

Wszyscy podróżujący objęci są u nas ubezpieczeniem a na czas podróży a aucie czeka zawsze miły poczęstunek. Jesteśmy firmą oficjalnie rekomendowaną przez berlińskie lotniska.

vip transport na lotniska
Vip przewozy na lotniska

Cenimy waszą wygodę i niezależność

Dostosowujemy się do wymagań i potrzeb klienta. Przejazd taki jest tylko dla Was bez osób trzecich. To nasza flagowa usługa VIP-TRANSFER.

Przewozy indywidualne

Nasze Usługi

VIP-transfer

Działalność nasza skierowana jest do osób ceniących sobie bezpieczeństwo, spokój i wygodę.  Oferujemy profesjonalną obsługę, doświadczonych, pomocnych i sympatycznych kierowców oraz kładziemy duży nacisk na czystość w naszych samochodach. Posiadamy nowoczesną flotę samochodów osobowych wyposażonych w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, a także bardzo wygodne komfortowe fotele, indywidualną klimatyzację, ogrzewanie, dużą przestrzeń bagażową. Samochody wyposażone są w nawigację satelitarną /dzięki czemu nie stoimy w korkach/.

 

Czytaj więcej
Licencjonowane Przewozy Osób na lotniska Berlin BER, Dresden DRS, Lipsk/Halle, Praga Vaclava Havla, Warszawa Chopin Aiport, Kraków - Balice , Katowice- Pyrzowice ,Poznań - Ławica , Wrocław Starachowice

Vip Transfer

jest to transport na lotniska, skierowany do osób, dla których czas to pieniądze, lubiących wygodę i dyskrecję. Dobro tej usługi polega na tym, że dowóz na lotnisko w Berlinie jest dopasowywany do potrzeb klienta. W uzgodnionym czasie i miejscu kierowca odbiera Państwa i zawozi na wskazane lotnisko na określony czas. Podróżują Państwo we własnym gronie szybko i komfortowo nowymi samochodami: Skoda Superb L&K, Discovery Sport i Renault Trafic Space Class. Odbiór z lotniska oraz wyjazd następuje od razu po Państwa przybyciu. Zaletą takiego przewozu jest również to, że kierowca czeka na Państwa nawet gdy samolot ma opóźnienie co zmniejsza stres osób podróżujących.

Podróż odbywa się nowymi autami osobowymi szybko, komfortowo i bezpiecznie. Wszystkie trasy i koszty ustalane są indywidualnie. Dodatkowo obsługujemy wesela, konferencje, bankiety itp.

 • doświadczeni i pomocni kierowcy
 • nawigacja satelitarna
 • komfortowe fotele
 • indywidualna klimatyzacja
 • duża przestrzeń bagażowa
 • foteliki
  isofix
 • bezpieczeństwo i spokój

Pojazdy którymi dysponujemy

Nasza flota

transfery na lotniska

Cały czas dbamy o jakość usług , dlatego w naszych szeregach są zawsze nowoczesne auta , w chwili obecnej nie starsze niż 2019 rok. Naszym najmłodszym pasażerom zapewniamy najnowsze foteliki wyposażone w system mocowania ISOFIX, dzięki czemu podróżują w 100% bezpiecznie i komfortowo.

Zamów usługę transportu

Formularz kontaktowy

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "La-Force Magdalena Piergies " z siedzibą w Kraśnik Górny 72 B, 59-700 Bolesławiec. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 

VIP-Europa
Licencjonowany Przewóz Osób 
e-mail: biuro@vip-europa.pl

Bądź zawsze na bieżąco :
https://www.facebook.com/VipEuropa

Realizujemy tylko vip-transfery.

Przewozy regularne nie odbywają się .

pozycjonowanie stron bielsko