O naszej firmie

Od 2007 roku zajmujemy się transferami  na lotniska w Polsce jak i Europie między innymi : Berlin BER, Dresden DRS, Lipsk/Halle, Praga Vaclava Havla, Warszawa Chopin Aiport, Kraków - Balice , Katowice- Pyrzowice ,Poznań - Ławica , Wrocław Starachowice,

Mamy ogromne doświadczenie i wiedzę, które gwarantują Państwu dojazd ZAWSZE NA CZAS… Cenimy Waszą wygodę i niezależność oraz dostosowujemy się do wymagań i potrzeb klienta. Przejazd taki jest tylko dla Was bez osób trzecich. To nasza flagowa usługa VIP-TRANSFER. Obecnie realizujemy tylko takie kursy. Przewozy regularne - nieodbywają się .

Jesteśmy godni zaufania i profesjonalnie podchodzimy do naszej pracy. Przyjmując rezerwację od Państwa rozumiemy powagę sytuacji i mamy na uwadze wszelkie okoliczności związane z dojazdem na czas, na lotnisko. Wszyscy podróżujący objęci są u nas ubezpieczeniem a na czas podróży a aucie czeka zawsze miły poczęstunek. Jesteśmy firmą oficjalnie rekomendowaną przez berlińskie lotniska.

Działalność nasza skierowana jest do osób ceniących sobie bezpieczeństwo, spokój i wygodę.  Oferujemy profesjonalną obsługę, doświadczonych, pomocnych i sympatycznych kierowców oraz kładziemy duży nacisk na czystość w naszych samochodach. Posiadamy nowoczesną flotę samochodów osobowych wyposażonych w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, a także bardzo wygodne komfortowe fotele, indywidualną klimatyzację, ogrzewanie, dużą przestrzeń bagażową. Samochody wyposażone są w nawigację satelitarną /dzięki czemu nie stoimy w korkach/.

Naszym najmłodszym pasażerom zapewniamy najnowsze foteliki wyposażone w system mocowania ISOFIX, dzięki czemu podróżują w 100% bezpiecznie i komfortowo.

Cały czas dbamy o jakość usług , dlatego w naszych szeregach są zawsze nowoczesne auta , w chwili obecnej nie starsze niż 2019 rok. 

Zamów usługę transportu

Formularz kontaktowy

Na podstawie art. 32 ust 4 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych, zwane dalej RODO Państwa dane przetwarzane są tylko do celów kontaktowych i nie będą udostępniane innym podmiotom niż upoważnionym na podstawie przepisów prawa. Dane będą przetwarzane tylko i wyłącznie do momentu zrealizowania celu, dla którego zostały zebrane. Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych za pomocą formularza kontaktowego jest Firma "La-Force Magdalena Piergies " z siedzibą w Kraśnik Górny 72 B, 59-700 Bolesławiec. Wybierając drogę kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego, jednocześnie wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych takich jak: imię, nazwisko, nazwa firmy, adres mailowy i telefon. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Jeśli ktoś naruszy bezpieczeństwo Pana/Pani danych osobowych, przysługuje Panu/Pani prawo złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 

VIP-Europa
Licencjonowany Przewóz Osób 
e-mail: biuro@vip-europa.pl

Bądź zawsze na bieżąco :
https://www.facebook.com/VipEuropa

Realizujemy tylko vip-transfery.

Przewozy regularne nie odbywają się .

pozycjonowanie stron bielsko