przewozy berlin airport

Rozkład jazdy (ORIENTACYJNY)

Busy VIP Europa na lotnisku

 

Polska » Berlin 

Wrocław - Berlin Nowy Rozkład jazdy

Godziny dopasowywane są w miarę możliwości do wszystkich klientów

-tak by zminimalizować czas oczekiwania na lotnisku.

Nowe Godziny !!!

kurs 1kurs 2kurs 3  kurs 4
Wrocław Statoil Sucha 15c 06:00 09:00 12:00 15:00
Legnica Statoil Gwarna 06:50 10:00 13:00 16:00
Bolesławiec  Bp Wesoła 07:30 10:40 13:40 16:40
Żagań/Iłowa  Lidl/ Statoil 08:10 11:20 14:20 17:20
Żary  Lotos Katowicka 08:30 11:40 14:40 17:40
Berlin SXF ( Schonefeld) 09:50 13:10 16:10 19:10
ZOB - Aral 10:10 13:30 16:30 19:30
Berlin TXL ( Tegel) 10:25 13:45 16:45 19:45

POWRÓT  z Berlina do Polski

kurs 1

kurs 2

kurs 3

kurs 4

Berlin TXL 11:00 14:50 17:30 20:30
Berlin SXF 11:30 15:30 18:10 21:00

nowe miejsce odbioru z TXL- Wyście z Terminal B w kierunku Terminala C - parking pod Wieżą

Lotnisko SXF - parking na przeciwko terminala A - obok wypożyczalni samochodów

Uwagi

    • Rezerwacje telefoniczne nie podlegają reklamacji.
    • Podany powyżej rozkład jazdy ma charakter orientacyjny

    • godziny dostosowujemy do klientów każdego dnia indywidualnie. Oznacza to ,że wyjazdy mogą się różnić od podanych w rozkładzie.

    • Czekamy na opóźnione samoloty do 1 godziny od podanej w rezerwacji godziny lądowania (tylko bilety opłacone )

    •  (nie dotyczy okresu świątecznego)
    • Pozostałe miejscowości obsługujemy tylko w miarę możliwości czasowych, indywidualnie ustalanych telefonicznie.
    • Jeżeli interesują Państwa inne godziny lub odbiór ma być ze wskazanego adresu, to proszę wypełnić formularz rezerwacji a my postaramy się sprostać tym potrzebom. Dowózodbiór z adresu ustalamy indywidualnie w miarę możliwości.
    • 24 godz. przed wyjazdem klient zobowiązany jest do kontaktu z biurem tel. 695 20 00 20 lub mailowego  w celu potwierdzenia rezerwacji.

    • VIP Europa zastrzega sobie prawo do niewielkich odstępstw od podanych godzin lub częściowej zmiany trasy.

 

wroclaw-express

Lądujesz we Wrocławiu - szukasz połączenia do Bolesławca i okolic - zapraszamy:

www.wroclaw-express.pl

 

Przystanki

Pokaż przystanki na większej mapie »


Polska
MiejscowośćPunkty
Pozostałe miejscowości po wcześniejszym uzgodnieniu i w miarę możliwości czasowych (za wyjątkiem okresów świątecznych)
Wrocław

Stacja Statoil -Sucha 15c

Stacja paliw Shell ul. Powstańców Śląskich 211
Stacja BP ul. Karkonoska obok Mc Donald’s

Legnica Stacja Orlen przy autostradzie A4
Stacja Statoil ul. Gwarna
Bolesławiec Stacja BP ul. Wesoła obok PKS
Stacja Orlen Łąka przy A4
Żagań/Iłowa Lidl przy PKS / Statoil obok hotelu Hajduk
Żary Stacja Lotos ul. Katowicka
Berlin 
MiejscowośćPunkty
Lotnisko Tegel Parking Shuttle Bus Wyjście z Terminalu B - w kierunku C - parking pod wieżą
Dworzec Autobusowy ZOB

Stacja ARAL obok Car Wash – widać z peronu

Dworzec Kolejowy Sudkreuz Główne wyjście obok postoju Taxi (Lotte-Laserstein-Straße )
Lotnisko Schonefeld Parking  naprzeciwko terminala A

Miejsca postoju VIP Europa przy terminalach

Plan terminalu w Teglu Plan terminalu w Schonefeld