przewozy berlin airport

Rozkład jazdy (ORIENTACYJNY)

Busy VIP Europa na lotnisku

 

Polska » Berlin 

Wrocław - Berlin Nowy Rozkład jazdy

Godziny dopasowywane są w miarę możliwości do wszystkich klientów

-tak by zminimalizować czas oczekiwania na lotnisku.

Rozkład jazdy ma charakter - orientacyjny

Nowe Godziny !!!

kurs 1kurs 2kurs 3  kurs 4
Wrocław Statoil Sucha 15c 06:00 09:00 12:00 15:00
Legnica Statoil Gwarna 06:50 10:00 13:00 16:00
Bolesławiec  Bp Wesoła 07:30 10:40 13:40 16:40
Żagań/Iłowa  Lidl/ Statoil 08:10 11:20 14:20 17:20
Żary  Lotos Katowicka 08:30 11:40 14:40 17:40
Berlin SXF ( Schonefeld) 09:50 13:10 16:10 19:10
ZOB - Aral 10:10 13:30 16:30 19:30
Berlin TXL ( Tegel) 10:25 13:45 16:45 19:45

POWRÓT  z Berlina do Polski

kurs 1

kurs 2

kurs 3

kurs 4

Berlin TXL 11:00 14:50 17:30 20:30
Berlin SXF 11:30 15:30 18:10 21:00

nowe miejsce odbioru z TXL- Wyście z Terminal B w kierunku Terminala C - parking pod Wieżą

Lotnisko SXF - parking na przeciwko terminala A - obok wypożyczalni samochodów

Uwagi

    • Rezerwacje telefoniczne nie podlegają reklamacji.
    • Podany powyżej rozkład jazdy ma charakter orientacyjny

    • godziny dostosowujemy do klientów każdego dnia indywidualnie. Oznacza to ,że wyjazdy mogą się różnić od podanych w rozkładzie.

    • Czekamy na opóźnione samoloty do 1 godziny od podanej w rezerwacji godziny lądowania (tylko bilety opłacone )

    •  (nie dotyczy okresu świątecznego)
    • Pozostałe miejscowości obsługujemy tylko w miarę możliwości czasowych, indywidualnie ustalanych telefonicznie.
    • Jeżeli interesują Państwa inne godziny lub odbiór ma być ze wskazanego adresu, to proszę wypełnić formularz rezerwacji a my postaramy się sprostać tym potrzebom. Dowózodbiór z adresu ustalamy indywidualnie w miarę możliwości.
    • 24 godz. przed wyjazdem klient zobowiązany jest do kontaktu z biurem tel. 695 20 00 20 lub mailowego  w celu potwierdzenia rezerwacji.

    • VIP Europa zastrzega sobie prawo do niewielkich odstępstw od podanych godzin lub częściowej zmiany trasy.

 

wroclaw-express

Lądujesz we Wrocławiu - szukasz połączenia do Bolesławca i okolic - zapraszamy:

 

Przystanki

Pokaż przystanki na większej mapie »


Polska
MiejscowośćPunkty
Pozostałe miejscowości po wcześniejszym uzgodnieniu i w miarę możliwości czasowych (za wyjątkiem okresów świątecznych)
Wrocław

Stacja Circle K -Sucha 15c

Stacja paliw Shell ul. Powstańców Śląskich 211
Stacja BP ul. Karkonoska obok Mc Donald’s

Legnica Stacja Orlen przy autostradzie A4
Stacja Circle K ul. Gwarna
Bolesławiec Stacja BP ul. Wesoła obok PKS
Stacja Orlen Łąka przy A4
Żagań/Iłowa Lidl przy PKS / Orlen obok dawnego Hajduk
Żary Stacja Lotos ul. Katowicka
Berlin 
MiejscowośćPunkty
Lotnisko Tegel Parking Shuttle Bus Wyjście z Terminalu B - w kierunku C - parking pod wieżą
Dworzec Autobusowy ZOB

Stacja ARAL obok Car Wash – widać z peronu

Dworzec Kolejowy Sudkreuz Główne wyjście obok postoju Taxi (Lotte-Laserstein-Straße )
Lotnisko Schonefeld Parking  naprzeciwko terminala A

Miejsca postoju VIP Europa przy terminalach

Plan terminalu w Teglu Plan terminalu w Schonefeld