przewozy berlin airport

Aktualności

22-12-2017Życzenia

Niech te święta Bożego Narodzenia przyniosą Państwu  wiele radości – wspólnie spędzonego czasu, rodzinnej atmosfery, dużo radości i tyle optymizmu, by nie skończył się przez cały zbliżający się rok.


 

28-09-2017Ceny biletów w Okresie Świątecznym

Bilety na okres Świąteczny 15.12.2017 -15.01.2018

w cenie 160 zł 

03-11-2016Ważna wiadomość

 Parking Shuttle Bus - znowu pod wieżą. Wyjście z Terminala B w kierunku Terminala C - tam znajduje się parking wszystkich Busów

Kontakt

VIP-Europa
Licencjonowane Przewozy Osób Po Kraju i Europie

e-mail: biuro@vip-europa.pl

Bądź zawsze na bieżąco :

https://www.facebook.com/VipEuropa

  

Telefon stacjonarny0048 695 20 00 20

 09:00-18:00 pn-pt                      

  w weekendy tylko sprawy

        bieżące i pilne !!!

            WPŁATY ON-LINE

               przelew zwykły:

FHU ELDORADO Krzysztof Piergies

ul. Kraszewskiego 44; 59-700 Bolesławiec

ING Bank Śląski S.A. 

PL 53 1050 1575 1000 0092 0911 6129

SWIFT: INGBPLPW

w tytule proszę wpisać imię i nazwisko osoby jadącej oraz datę przejazdu.

 


Oferta VIP Europa

VIP-Europa zajmuje się transportem osób na lotniska w Berlinie: Schönefeld (SXF) ,Tegel (TXL) wkrótce Brandenburg (BER).

Jesteśmy firmą oficjalnie rekomendowaną przez berlińskie lotniska co pokazuje, że jesteśmy godni zaufania i profesjonalnie podchodzimy do przewozu osób.

Przewozy na lotniska w Berlinie są naszą najważniejszą działalnością, ale dodatkowo realizujemy dowozy osób na lotniska: Drezno, Lipsk, Praga, Wrocław.

Działalność nasza skierowana jest do osób ceniących  luksus, wiarygodność i bezpieczeństwo. Oferujemy profesjonalną obsługę, doświadczonych- niepalących kierowców oraz kładziemy duży nacisk na czystość w Naszych samochodach. Posiadamy nowoczesną flotę Busów i aut osobowych wyposażonych w najnowocześniejsze systemy bezpieczeństwa, a także bardzo wygodne komfortowe, fotele, indywidualną klimatyzację, ogrzewanie, dużą przestrzeń bagażową. Samochody wyposażone są w nawigację satelitarną oraz terminale do kart platniczych.

W kraju odbieramy Pasażerów z wyznaczonych miejsc, a w Berlinie dowozimy pod wskazany adres w miarę możliwości czasowych. Istnieje również możliwość odbioru spod domu. (ustalamy indywidualnie - telefonicznie)

a czas przewozu naszą firmę, samochody i pasażerów prawnie ochrania i ubezpiecza DAS.

Każdy klient jest dla nas bardzo ważny (V.I.P.), dlatego gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie. Realizując Państwa oczekiwania oferujemy Transfery na berlińskie lotniska do 3 kusów dziennie, by zminimalizować czas oczekiwania na lotniskach.

Dowóz osób na trasie Wrocław-Berlin ; Berlin-Wrocław wykonujemy nowoczesnymi busami, które serwisujemy w Niemczech. Daje to gwarancję ich funkcjonalności i niezawodności.

 Dla osób lubiących niezależność               polecamy usługę VIP Transfer, w której to my dostosowujemy się do wymagań klienta. Tu proponujemy przejazdy luksusowymi samochodami osobowymi:

Najnowsze Skody Superb - w najogatszej wersji laurin&klement- 2017 rok , oraz nowiuteńkie busy Opel Vivaro Tour -2017 rok.

 

W A Ż N E !!!

Opłacona i potwierdzona rezerwacja jest wykonywana bez względu na liczbę osób - jesteśmy w tym najlepsi na Dolnym Śląsku i jedyni.

Kup Bilet online
Rezerwacje online

Posiadamy wszystkie niezbędne licencje i zezwolenia na międzynarodowy przewóz osób, dzięki czemu gwarantujemy bezstresowe podróżowanie oraz dojazd na lotnisko zawsze na czas.

 

 

Platnosci.pl

Przelewy24

Certyfikat Licencja Certyfikat